Administratorem Twoich danych osobowych będzie (jest) firma HIPERMED. Mamy siedzibę w Warszawie przy ul. Szosa Chełmińska 166 (II piętro)  87-100 Toruń.

Możesz kontaktować się z nami w następujący sposób:
– listownie: ul. Szosa Chełmińska 166 (II piętro)  87-100 Toruń.
– e-mailowo: instytut@hipermed.pl
– telefonicznie: +48 726 003 131

Wyjaśnimy teraz zasady przetwarzania danych, które możemy wykorzystać w trakcie gdy oglądasz naszą stronę internetową.

Jeżeli przekażesz nam swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres, e-mail, nr telefonu to nie będą one wykorzystane w żaden inny sposób jak w celu:
zawarcia umowy, wystawienia faktury, sprzedaży naszych produktów oraz informowania Ciebie działaniach reklamowych przez nas prowadzonych. Dane te nie będą udostępnione na zewnątrz naszej firmy poza przypadkiem korzystania z usług podmiotów trzecich w celu realizacji Twojego zamówienia oraz konieczności ich udostępnienia wtedy gdy poproszą nas o to organy mające do tego prawo np. Sądy i Policja.

Po co potrzebne nam są Twoje dane osobowe?

Twoje dane są nam potrzebne, abyś mógł dokonać w naszym sklepie zakupu, a my przesłać do Ciebie zakupiony towar. Jeżeli się zgodzisz także po to, by przekazywać Ci informacje o nowych produktach, które mogłyby Ciebie zainteresować.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby:
-zawrzeć umowę i wypełnić jej warunki
-wykonywać rozliczenia finansowe,
-prowadzić nasze kampanie reklamowe i inne działania marketingowe,
-sprzedawać nasze produkty i usługi

 

Jak długo będziemy wykorzystywać te dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy, którą z nami zawarłeś, a także w czasie, przez który mógłbyś wnieść reklamację lub pozew do sądu.
Komu możemy przekazać Twoje dane?
Nikomu nie udostępniamy Twoich danych bez Twojej wyraźnej zgody.

Podstawa prawna:
-umowa, którą zawarliśmy bądź zawrzemy z Tobą
-art. 106e ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług,
-zgody marketingowe, które Pan zaznaczy
-tzw. Uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby przedstawić Tobie inne oferty.
Jeżeli wyrazisz na to zgodę mamy prawo przetwarzać Twoje dane do celów marketingowych także wtedy, gdy zakończy się umowa między Tobą a nami.

PRZEKAZYWANIE DANYCH

W niektórych sytuacjach mamy prawo przekazać dalej Twoje dane -jeśli będzie to konieczne, abyśmy mogli wykonywać nasze usługi.

Możemy przekazywać Twoje dane wyłącznie trzem grupom:
-osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych aby wykonywać swoje obowiązki,
-podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych
-innym odbiorcom danych – np. kurierom, bankom, ubezpieczycielom, kancelariom prawnym, rejestratorom zamówionych usług np. domen, lub płatności elektronicznych, spółkom z naszej grupy kapitałowej.

Pliki Coocies – używane na naszych stronach służą do zapamiętania Twoich ustawień, zamówień oraz wypełnianych formularzy tzw. autouzupełnianie. Dzięki nim strona działa sprawniej i nie musisz ponownie wpisywać już raz zapisanych informacji. Pliki Coocies nie przechowują danych osobowych a jedynie zapamiętują Twoje preferencje. Coocies zapisywane są na urządzeniu z którego sam korzystasz nawet po opuszczeniu strony.
Jak się pozbyć zapisanych plików Coocies? W zależności od rodzaju przeglądarki z której aktualnie korzystasz opcja usunięcia znajdują się zwykle w menu narzędzia, opcje internetowe, prywatność lub ustawieniu plików Coocies. Jeżeli będziesz miał problem ze znalezieniem miejsca w którym można usunąć zapisane pliki Coocies na pewno znajdziesz te informacje w Internecie. Pamiętaj, aby szukać informacji o swojej przeglądarce.

Prywatność i bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić możliwie najlepszą ochronę Twoich danych. Chronimy je zgodnie z obowiązującymi przepisami, stosujemy zabezpieczenia fizyczne, elektroniczne oraz stosujemy specjalne procedury. Masz możliwość wyboru zakresu przetwarzania swoich danych. Nie gromadzimy bez Twojej wiedzy danych osobowych. Przed wypełnieniem swoich danych będziesz na bieżąco informowany o ich zbieraniu np. w ramach rejestracji, zakupów, chęci otrzymywania newsleterów lub formularza, który nam przesyłasz. Ze względu na obowiązujące prawo masz możliwość wglądu oraz poprawienia swoich danych.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz prawo do:
1. informacji o celu zakresie i sposobie przetwarzanych danych
2. dostępu oraz zmiany swoich danych
3. żądania zaprzestania ich przetwarzania.

W tym celu możesz się z nami kontaktować:
– listownie: ul. Szosa Chełmińska 166 (II piętro)  87-100 Toruń.
– e-mailowo: instytut@hipermed.pl
– telefonicznie: +48 726 003 131

Nasz zespół

Dr n.med. Mieszko Białas

Specjalista onkolog radioterapeuta

Lek. med. Jacek Kochman

Specjalista neurolog

Lek. med. Tomasz Rosochowicz

specjalista neurolog

Lek. med. Łukasz Brycht

specjalista chirurgii ogólnej i specjalista chirurgii onkologicznej

Lek. med. Stanisław Sadurski

Specjalista chorób zakaźnych

Alicja Dybowska

licencjonowana pielęgniarka